Jelna 32

Siedziba firmy
7:30 - 19:00

18 441 76 47
18 441 76 88

Infolinia 7:30 - 19:00

Nowy Sącz, ul. Długosza 43

Punkt sprzedaży
9:00 - 17:00

AKTUALNOŚCI

Sprzedaż biletów miesięcznych na miesiąc grudzień 2023 będzie prowadzona w dniach 27.11. (tj. Poniedziałek) – 05.12.2023 (tj Wtorek), w kasie biletowej w Nowym Sączu przy ul. Długosza 43 (naprzeciw dworca MDA), w godzinach od 9:00 do 17:00.
 
Zapraszamy!
 
 
Zgodnie z informacją ogłoszoną przez Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu: Od dnia 13 listopada 2023 zamknięta dla ruchu samochodowego zostanie ul. Kolejowa w związku z przebudową przejazdu kolejowego i torów prowadzoną przez wykonawcę przebudowy linii kolejowej. ⛔
 
W związku z powyższym ulegnie zmianie organizacja kursów naszych linii:
 
🔴Piwniczna (Kosarzyska) – Rytro – Nowy Sącz
 
🔵
Łomnica – Rytro – Nowy Sącz
 
🔴 Wierchomla – Rytro – Nowy Sącz
 
1️⃣Kursy będą wykonywane objazdem:
Nowy Sącz Pl. Dąbrowskiego MDA -> Nowy Sącz ul. Rejtana -> Nowy Sącz ul. Grodzka -> Nowy Sącz ul. Św.            Kunegundy -> Nowy Sącz ul. Węgierska
 
2️⃣Wyłączone z obsługiwania przez nasze przedsiębiorstwo będą następujące przystanki autobusowe               -Nowy Sącz Al. Batorego (w obu kierunkach)
– Nowy Sącz ul. Kolejowa DA MPK – Nowy Sącz Al. Batorego – Dw. PKP
– Nowy Sącz ul. Zielona – St. Paliw (w obu kierunkach)
– Nowy Sącz ul. Zielona – WSB (w obu kierunkach)
 
3️⃣W ramach objazdu zostaną uruchomione przystanki przy:
– ul. Grodzkiej w obu kierunkach, zlokalizowany niedaleko kręgielni „ATOM”
– ul. Świętej Kunegundy (w obu kierunkach)
– ul. Węgierskiej – ZUS (w obu kierunkach)
 

4️⃣ Pasażerów dotychczas korzystających z przystanków wykluczonych z obsługiwania na czas remontu prosimy o wybór innego przystanku. Szczególną prośbę kierujemy do pasażerów korzystających z przystanku: Nowy Sącz Al. Batorego, by wybierali przystanki autobusowe przy ul. Grodzkiej lub Dworzec Autobusowy MDA.

 
5️⃣ Odjazdy kursów z pierwszych przystanków w/w linii komunikacyjnych nie ulegną zmianie. Zmiana czasu odjazdu może nastąpić na przystankach pośrednich w wyniku opóźnień lub przyspieszeń spowodowanych            natężeniem ruchu na objazdowym odcinku drogi.
 
Czas remontu przewidziany jest na okres 2 lat. Ewentualne zmiany w zakresie tras objazdu będą na bieżąco udostępniane do informacji publicznej.
 
Prosimy o wyrozumiałość.
Drodzy Pasażerowie linii: Nowy Sącz – Piątkowa Mystków – Paszyn. Po paru tygodniach trwania remontu drogi, dziś można było zauważyć bus tej relacji kursujący na całej trasie. 🚐
Oznacza to, że możecie ponownie korzystać z przystanków autobusowych bez żadnych ograniczeń.
 
Dziękujemy Wam za wyrozumiałość. 👍
 
W tym miejscu informujemy, że na dni 14-15 Listopad są zaplanowane końcowe etapy remontowe, które mogą powodować utrudnienia (droga ma być w tych dniach nieprzejezdna ️).
 
Do tego czasu, jak i również po zakończeniu ww. prac, śmiało możecie korzystać z naszych usług. 
 
Udanej podróży. 😉

Ważna informacja dotycząca cen biletów.

W związku ze wzrostową tendencją cen paliw. Jako firma transportowa informujemy, że ceny biletów za przejazd mogą ulec zmianie.
Prosimy o wyrozumiałość.